Pojďte s námi nastartovat své tělo a mysl, obnovit svoji vnitřní sílu a prožít víkend plný nových informací. Na místě plném klidu vás naučíme, jak nechat svoji mysl a tělo odpočinout od všedního stresu, jak posílit svoji schránku a získat odolnost vůči strachu. Přijeďte si k nám odpočinout a zároveň nabudit tělo, máme pro vás tři dny plné prožitků.

11. – 13. září 2020 | 3 dny plné prožitků

Body & Mind Wellness Kompletní víkend s Klárou Křížovou a Dušanem Křížem

 

Tělo:
Zdravotní jóga Přednáška o zdravém pohybu | Výživové poradenství z pohledu sportovce | Posilování středu těla Mobilizace těla HIIT cvičení s vlastní vahou | DNS zdravotní cvičení zaměřené na kyčle, ramena, střed těla 20 min osobní konzultace nad vaším zdravotním stavem 

Mysl:
Dechové cvičení podle uznávaného Wim Hofa | Metody otužování a jejich aplikace | Meditační túra | Základní meditační techniky Meditace chůzí Vizuální meditace Přednáška – Přítel Strach 20 min sezení s mentálním coachem


Kdy: pátek 11. až neděle 13. září 2020
Místo: Pension Horalka, Špindlerův Mlýn
Cena: 4 490 Kč s ubytováním a stravou
3 690 Kč bez ubytování 

 

REZERVACE A VÍCE INFORMACÍ: +420 775 975 238 nebo horalka.spindl@gmail.com

 

Klára Křížová

Vrcholová sportovkyně, česká reprezentantka na olympiádách a mistrovství světa v Alpském lyžování, která si uvědomila, kolik zkušeností a znalostí během své profesionální dráhy získala od svých kondičních trenérů a fyzioterapeutů pro zdravé tělo. A právě ty se rozhodla s vámi sdílet a zaměřit se na pohyb jako takový. Aby nebolela záda, nebyly zkrácené svaly na nohou, fungovala rotace v kyčlích a ramenou. A naše tělo mohlo prožívat svůj život naplno bez zádrhelů a úrazů tak, jak si přejeme. Věda nám ukazuje, že tělo a mysl jsou dva propojené systémy. A pokud člověk potřebuje využít svých maximálních dovedností, zdravé tělo je základ, který k tomu pomůže.

Dušan Kříž

Od svých 13 let se profesionálně věnuje freestyle snowboardingu. Do roku 2016 jsem se zaměřoval na soutěže nejvyšších úrovní typu Světový pohár, mistrovství světa, kde jsem bral 11.místo v Big Airu a 29.místo ve slopestyle. Roku 2016 přešel ze závodní sféry do sféry kinematografické a začal se věnovat natáčení celovečerních snowboardových filmů. Podařilo se mu dostat do uznávané mezinárodní produkce. Konkrétně Novo Zélandského Rusty toothbrush a tím se stal teprve druhým Čechem v historii, který se k téhle metě dokázal dostat.

Freestyle snowboarding je sport, který je vysoce náročný na lidskou psychiku jediná malá chyba Vás může stát obrovské zranění, v nejhorším případě i smrt. Neustále se zde pracuje s emoci typu strach, sebedůvěra ve vlastní dovednosti, pochopení vlastních myšlenkových procesů, jak s nimi pracovat v enormně vypjatých situacích a v neposlední řadě řádu, jak se dostávat a plnit si své vysněné cíle, touhy a sny. K tomu Dušanovi poslední roky pomohl mentální coaching, který ho provedl cestou poznání sebe sama, jak se sebou komunikovat a pomohl mu nesmírně urychlit tuhle náročnou cestu kde se dnes nachází. Za roční spolupráci s mentálním coachem si splnil své dětské sny a dosáhl výsledků, o kterých se mu jako malému dítěti snilo. Tahle zkušenost ho natolik zasáhla, že se v roce 2017 rozhodl pro studium mentálního coachingu a prošel si certifikací od ICF (International coach federation).

Profesionální sport a nejvyšší business liga jsou ve své podstatě totožné věci a s přibývajícími zkušenostmi z oboru mentálního coache zde Dušan vidím vice a vice paralel na které platí stejné mentální vzorce a techniky. “Jsem mentální coach, který pomáhá lidem pochopit jejich vlastní vzorce myšlení a tím rozkrýt jejich vnitřní sílu a potenciál o kterém mnohdy ani sami nevěděli, že se v nich skrývá,” říká o sobě Dušan kříž, člen našeho týmu, který se vám na Kompletním víkendu bude věnovat.