Přijeďte načerpat energii k nám na hory, do čisté přírody!  Nyní máte jedinečnou možnost mít dovolenou u nás . Odpočinek, klid, ale i adrenalin a sportovní vyžití… to vše Vám v horském pensionu Horalka nabízíme.

Horský pension Horalka je výjimečný nejenom svojí lokací na hřebenu Krkonoš přímo na turistické trase, ale i nádherným výhledem na špindlerovské údolí a různými možnostmi vyžití. Přímo u pensionu pro vás bude připravena sluneční terasa, bazén, dětské hřiště, venkovní terasa s grilem a sauna. Horalka je ideální místo jak pro rodiny s dětmi, tak pro pár, který si chce užít klidnou romantickou dovolenou, večer se skleničkou vína na terase nebo piknik v trávě.

Útulné pokoje s výhledem do údolí
Všechny naše pokoje vám poskytnou útulné zázemí, odkud je výhled na špindlerovské údolí nebo do krkonošských lesů. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou, WC a televizí. Kdykoli se zde můžete připojit na volně přístupnou Wi-Fi. U standardních pokojů můžete využít také přistýlku.

Strava
Po celý den je vám k dispozici naše restaurace s vyhřívanou zimní zahradou a venkovní terasou, kde pro vás bude každý den připravena snídaně formou švédských stolů a 3-chodová večeře. Každý večer zároveň rozpalujeme oheň v krbu v restauraci, tak si budete moci vybrat lahev vína z naší vinotéky a posedět u plápolajícího ohně.

Sport a adrenalin
Pension Horalka má výhodnou polohu především pro rodiny s dětmi a seniory, kteří neradi hned na začátku výletu šplhají do kopce. Najdete nás totiž přímo na kopci nad Špindlerovým Mlýnem na Krkonošské magistrále, která v létě funguje jako turistická trasa. Výlety po okolí se tak pro vás stanou oblíbenou aktivitou.

A pokud holdujete adrenalinu, máme pro vás slevu 15 % od Yellow Pointu, kde můžete vyzkoušet například adventure park s obří houpačkou, bobovou dráhu nebo zip line a slaňování přímo na Labskou přehradou. Stejně tak si zde můžete zapůjčit elektrokola a projet krásy okolí na kole.

VÝHODY:

  • venkovní bazén
  • sluneční terasa
  • polopenze
  • sauna
  • 15% sleva do sportovní aktivity v Yellow Point
  • umístění uprostřed přírody na horách na turistické trase
  • nádherný výhled na špindlerovské údolí
  • Wi-fi a parkování zdarma

Termín vaší dovolené si prosím rezervujte v našem REZERVAČNÍM SYSTÉMU” a nebo nám napište e-mail !

Nebo nás neváhejte kontaktovat a my vám s rezervací pomůžeme:
Telefon: +420 603 194 027
E-mail: horalka.spindl@gmail.com

Těšíme se na vás!

Tým Pension Horalka