Restaurace

Restaurace – Pension Horalka 

Restaurace se 45 místy k sezení a kamenným krbem uprostřed je otevřená nejen pro ubytované hosty, ale také pro všechny, kteří si chtějí dát chutné jídlo a pití.

Vaříme pro Vás poctivou domácí českou kuchyni každý den od 11 – 22:00 hod. Vychutnat si ji můžete i na terase nebo v zahradním altánku s výhledem na protější krkonošské stráně.  Při pořádání soukromých akcí  je samozřejmostí úprava vnitřních prostor restaurace dle Vašeho přání.

Možnosti platby: Platba v restauraci je možná pouze v hotovosti (CZK, EUR). Platební karty nepřijímáme.

Jídelní lístek

Poctivě a s láskou pro vás vaříme každý den od 11:00 – 22:00.  Během soukromých akcí Vám rádi připravíme menu dle Vašeho přání. Přichystáme Vám rauty, coffee breaky, aj. 

Nápojový lístek

K dobrému jídlu je potřeba také dobrého pití. Točíme Pilsner Urquell a Radegast 10°. Kromě piva máme také širokou nabídku bílých, červených a perlivých vín. K dezertu a nebo jen tak bychom Vám doporučili naši vynikají čerstvě praženou kávu Miscela d´Oro, nebo náš speciální nápoj „Horalka grog“.

Speciální nabídky – Pension Horalka

Prázdniny na horách s 15% slevou!

Prázdniny na horách s 15% slevou!

Přijeďte načerpat energii k nám na hory, do čisté přírody!  Nyní máte jedinečnou možnost mít dovolenou u nás s 15% SLEVOU! Odpočinek, klid, ale i adrenalin a sportovní vyžití… to vše Vám v horském pensionu Horalka nabízíme. Horský pension Horalka je výjimečný nejenom...

Nejvýhodnější cena dne

Nejvýhodnější cena dne

Potřebujete ušetřit a přitom si užít plnohodnotnou dovolenou na výjimečném místě? Rezervujte si svoji dovolenou u nás už nyní a získejte slevu 15% na celý pobyt!

Teambuilding na horách

Teambuilding na horách

Uspořádejte pro svůj tým nebo přátele společný víkend, zajistíme pro vás celodenní akční a zábavný program dle vašich představ, včetně odpoledního grilování, které se pro vás stane nezapomenutelné.