Info k pobytu

LÉTO: Check-in je od 14:00 do 18:00. Dřívější check-in je možný dle aktuální obsazenosti hotelu. V případě pozdějšího check-inu nás prosím kontaktujte.

ZIMA: DŮLEŽITÉ! V zimních měsících se k Horalce vyváží sněžným skútrem nebo rolbou. V čase od 16:00 do 17:30 od sjezdovky Svatý Petr (Maja sport). Jiné časy nejsou možné.

Check-out

LÉTO: Check-out je do 10:00. Pozdější check-out je možný dle aktuální obsazenosti hotelu. Tato služba může být zpoplatněna.

ZIMA: Mezi 10:00 – 12:00 odvážíme hosty zpět rolbou k autu.

Restaurace

Restaurace je k dispozici pro hosty pensionu od 8:00 do 10:00 a od 11:00 do 22:00. Cokoliv nad rámec polopenze (nápoje, oběd, káva, aj.)  si můžete nechat napsat na hotelový účet v restauraci, který můžete uhradit večer před odjezdem, nebo v průběhu vašeho pobytu. Pokud máte pobyt pouze se snídaní, můžete si v restauraci doobjednat večeři – je nutné nahlásit to den předem!

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíček (pes, kočka) je u nás  vítán pod dozorem svého majitele. Omezení se vztahuje pouze na prostory restaurace a sauny, kam mají psi zákaz vstupu. Za škody způsobené domácím mazlíčkem zodpovídá jeho majitel a pension si vyhrazuje právo na náhradu škody. Příplatek za mazlíčka je 150 Kč/den (do 4kg) a 250 Kč/den (nad 4kg).

Wellness

Privátní sauna, kterou je možné využít od 15:30 do 21:00 hodin.  Cena za dvě osoby na 60 minut je 300 Kč. Rezervace se provádí na místě na recepci do rezervačního formuláře.

GoPass

V rámci pobytu zajišťujeme registraci Gopassu a nákup skipasu (více na www.gopass.cz).  Pro využití této služby potřebujeme znát iniciály, datum narození a email všech osob. Při koupi skipasů předem je skipas výrazně levnější. Ceny se odvíjí od počtu dní a osob/věk. Pro využití této služby nás kontaktujte.

Parkování

LÉTO: Parkování je zdarma k dispozici u hotelu.
ZIMA: Parkování – instrukce obdržíte v e- mailu před příjezdem.

Doplatek ubytování

Při příjezdu se doplácí zbylá část pobytu.  Pokud během pobytu využijete saunu, doplácí se na recepci při odjezdu.

Wi-Fi

Wi-Fi je k dispozici v celé budově zdarma.

Snídaně

Snídaně se podává v prostorách restaurace od půl 8 do 10:00 (zima) nebo od 8:00 do 10:00 (léto). Můžete se těšit na snídaňový bufet (teplé, studené, pečivo, nápoje).

 

Dětská postýlka

Přistýlka je k dispozici za poplatek Kč 150,-/pobyt.  Nutné si ji rezervovat před příjezdem. Pouze některé pokoje mají možnost přidání přistýlky.

Kouření

Náš hotel je nekuřácký. Vyhrazené prostory pro kouření jsou ve venkovních prostorách.

Sledujte nás:

Aktuality – Pension Horalka

Svatba v Krkonoších

Svatba v Krkonoších

Rokem 2020 jsme úspěšně zahájili svatební sezóny a každým rokem pokračujeme. Pevně věříme, že i příští rok, si Horalka najde své další svatebčany, kteří zde budou chtít uzavřít manželství. Svatební obřad je událostí, která...

Prázdniny na horách!

Prázdniny na horách!

Přijeďte načerpat energii k nám na hory, do čisté přírody!  Nyní máte jedinečnou možnost mít dovolenou u nás . Odpočinek, klid, ale i adrenalin a sportovní vyžití… to vše Vám v horském pensionu Horalka nabízíme. Horský pension Horalka je výjimečný nejenom svojí lokací...

Dokonalá letní dovolená!

Dokonalá letní dovolená!

Prožijte dokonalou letní dovolenou u nás na Horalce nad Špindlerovým mlýnem a s mnoho aktivitami. Nově jsme pro vás připravili několik možností k vyžití! Přímo u našeho pensionu máme pro vás připravené dětské hřiště, relaxační zónu s vyhřívaným bazénem a perfektním...