Info k pobytu

LÉTO: Check-in je od 14:00 do 18:00. Dřívější check-in je možný dle aktuální obsazenosti hotelu. V případě pozdějšího check-inu nás prosím kontaktujte.

ZIMA: DŮLEŽITÉ! V zimních měsících se k Horalce vyváží sněžným skútrem nebo rolbou. V čase od 16:00 do 17:30 od sjezdovky Svatý Petr (Maja sport). Jiné časy nejsou možné.

Check-out

LÉTO: Check-out je do 10:00. Pozdější check-out je možný dle aktuální obsazenosti hotelu. Tato služba může být zpoplatněna.

ZIMA: Mezi 10:00 – 12:00 odvážíme hosty zpět rolbou k autu.

Restaurace

Restaurace je k dispozici pro hosty pensionu od 8:00 do 10:00 a od 11:00 do 22:00. Cokoliv nad rámec polopenze (nápoje, oběd, káva, aj.)  si můžete nechat napsat na hotelový účet v restauraci, který můžete uhradit večer před odjezdem, nebo v průběhu vašeho pobytu. Pokud máte pobyt pouze se snídaní, můžete si v restauraci doobjednat večeři – je nutné nahlásit to den předem!

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíček (pes, kočka) je u nás  vítán pod dozorem svého majitele. Omezení se vztahuje pouze na prostory restaurace a sauny, kam mají psi zákaz vstupu. Za škody způsobené domácím mazlíčkem zodpovídá jeho majitel a pension si vyhrazuje právo na náhradu škody. Příplatek za mazlíčka je 150 Kč/den (do 4kg) a 250 Kč/den (nad 4kg).

Wellness

Privátní sauna, kterou je možné využít od 15:30 do 21:00 hodin.  Cena za dvě osoby na 60 minut je 300 Kč. Rezervace se provádí na místě na recepci do rezervačního formuláře.

GoPass

V rámci pobytu zajišťujeme registraci Gopassu a nákup skipasu (více na www.gopass.cz).  Pro využití této služby potřebujeme znát iniciály, datum narození a email všech osob. Při koupi skipasů předem je skipas výrazně levnější. Ceny se odvíjí od počtu dní a osob/věk. Pro využití této služby nás kontaktujte.

Parkování

LÉTO: Parkování je zdarma k dispozici u hotelu.
ZIMA: Parkování – instrukce obdržíte v e- mailu před příjezdem.

Doplatek ubytování

Při příjezdu se doplácí zbylá část pobytu.  Pokud během pobytu využijete saunu, doplácí se na recepci při odjezdu.

Wi-Fi

Wi-Fi je k dispozici v celé budově zdarma.

Snídaně

Snídaně se podává v prostorách restaurace od půl 8 do 10:00 (zima) nebo od 8:00 do 10:00 (léto). Můžete se těšit na snídaňový bufet (teplé, studené, pečivo, nápoje).

 

Dětská postýlka

Přistýlka je k dispozici za poplatek Kč 150,-/pobyt.  Nutné si ji rezervovat před příjezdem. Pouze některé pokoje mají možnost přidání přistýlky.

Kouření

Náš hotel je nekuřácký. Vyhrazené prostory pro kouření jsou ve venkovních prostorách.

Sledujte nás:

Aktuality – Pension Horalka

Svatba v Krkonoších

Svatba v Krkonoších

Rokem 2020 jsme úspěšně zahájili svatební sezónu a pevně věříme, že i příští rok, si Horalka najde své další svatebčany, kteří zde budou chtít uzavřít manželství. Svatební obřad je událostí, která bývá vryta do paměti všech...

Prázdniny na horách!

Prázdniny na horách!

Přijeďte načerpat energii k nám na hory, do čisté přírody!  Nyní máte jedinečnou možnost mít dovolenou u nás . Odpočinek, klid, ale i adrenalin a sportovní vyžití… to vše Vám v horském pensionu Horalka nabízíme. Horský pension Horalka je výjimečný nejenom svojí lokací...

Dokonalá letní dovolená!

Dokonalá letní dovolená!

Prožijte dokonalou letní dovolenou u nás na Horalce nad Špindlerovým mlýnem a s mnoho aktivitami. Nově jsme pro vás připravili několik možností k vyžití! Přímo u našeho pensionu máme pro vás připravené dětské hřiště, relaxační zónu s vyhřívaným bazénem a perfektním...