Ubytování

Pension Horalka

Penzion Horalka disponuje 43 pevnými lůžky a 9 přistýlkami. Pokoje se nachází v prvním a druhém patře, která jsou propojena schodištěm. Výtah v penzionu není.

 

K dispozici máme dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové, pětilůžkové pokoje, jeden pokoj šestilůžkovým a některé pokoje mají možnost přidání přistýlky. Všechny pokoje jsou nekuřácké a v žádném nechybí vlastní sociální zařízení, televize, skříň či komoda na oblečení. Větší pokoje mají také stůl s židlemi. Nábytek je dřevěný a podlaha je pokrytá kobercem.

 

V prvním patře se nachází společenská místnost včetně kulečníku a šipek. Součástí je  dětský koutek a dvě externí ledničky, které můžete využít pro své vlastní potřeby. Ideální místo na večerní posezení či společenské hry.

 

Na všech pokojích, v restauraci a ve společenské místnosti je možné využít ZDARMA WIFI internetové připojení. Všechny pokoje jsou nekuřácké!

Ceník

 • V ceně NEJSOU zahrnuty rekreační poplatky v částce 21 Kč za osobu a noc (platí pouze osoby ve věku 18-70 let).
 • Děti do 2,99 let ZDARMA bez nároku na lůžko.
 • Děti od 3 let do 11,99  let  mají 30 % slevu z ceny.
 • Dětská postýlka pro děti do dvou let za příplatek 100 Kč za noc (nutná rezervace, omezený počet).

 

*** Štědrovečerní příplatek 600 Kč na osobu/večer.

*** Silvestrovský příplatek 600 Kč na osobu/večer.

 

Cena za 1 osobu/
noc se snídaní

dospělá osoba

přistýlka

dítě 3-11,99 let

14.9 – 14.12 /
1.3. – 28.6.

od 650 – 748,-KČ

520,-KČ

455,-KČ

15 – 27.12 /
1-31.1 /
29.6 – 13.9.

od 700 – 814,-KČ

560,-KČ

490,-KČ

1.2. – 29.2.

od 750 – 869,-KČ

600,-KČ

525,-KČ

Silvestr 28.-31.12.

od 950 – 990,-KČ

700,-KČ

665,-KČ

Doprava

LÉTO:  V letních měsících dojedete k hotelu svým autem. Parkování přímo u pensionu zdarma.

ZIMA:  V zimních měsících se parkuje na parkovišti u Maja sportu – řetězy nebo auto 4×4 nutností!  ( Dojedete do centra Špindlerova Mlýna, u bílého mostu odbočit doprava, projedete kolem pošty, kanceláře Yellow Point (žlutá budova), a podél řeky za cca 300 m u posledního dřevěného baráku nalevo odbočíte přes malý most doprava (nasaďte řetězy) a pojedete po pěší zóně. Řeku budete mít po své levici)

ZAPARKUJTE na straně u řeky – vlevo.  Odtud Vás vyvezeme rolbou až k pensionu.

Vzhledem k tomu, že se musí přejet přes sjezdovky, vyvážíme k hotelu v čase od 16:00 – 17:30 hod. 

 *** V pozdějším čase to není možné z důvodu večerního lyžování. Je nutné, abyste nás informovali o čase Vašeho příjezdu PŘEDEM!

Zahajte svůj pobyt zážitkovou jízdou v historické a slavné rolbě z roku 1964, která si zahrála ve filmu Snowboarďáci nebo Homolkovi. Jedinečný a netradiční zážitek, na který budete vzpomínat do konce života.

Storno podmínky

V případě objednání pobytu si hotel účtuje 50% zálohu, která může být buď stažena z karty (platí pro cizince), nebo na základě vystavené zálohové faktury je host povinen zaplatit zálohu převodem na bankovní účet.  V případě neuhrazení zálohy, rezervace propadá. Doplatek do plné (celkové) ceny je následně hrazen ihned při příjezdu na hotelovou recepci.

Při platbě zálohové faktury nebo celého pobytu se vztahují tyto storno podmínky:

Zimní sezóna:

 • 7 – 0 dnů před příjezdem – poplatek 100 % z ceny ubytování
 • 29 – 7 dnů před příjezdem – poplatek 50 % z ceny ubytování (zimní sezona)
 • Více než 30 dnů před příjezdem (zimní sezona) – vrácení zálohy nebo celé částky za ubytování na účet

Letní sezóna:

 • 7 – 0 dnů před příjezdem – poplatek 100 % z ceny ubytování
 • 14 – 7 dnů před příjezdem – poplatek 50 % z ceny ubytování (letní sezona)
 • Více než 14 dnů před příjezdem (letní sezona) – vrácení zálohy nebo celé částky za ubytování na účet.

 

Zrušení rezervace musí být učiněno pouze písemnou formou (e-mailem), rezervační oddělení zákazníkovi potvrdí stejným způsobem. Pokud jsou storno poplatky menší než – li je již zaplacená záloha či celková platba, rozdíl je klientovi vrácen převodem zpět na účet.

Příplatkové služby

Domácí mazlíček

Domácí mazlíček (pes, kočka) je u nás v hotelu vítán pod dozorem svého majitele. Omezení se vztahuje pouze na prostory restaurace a wellness, kam mají psi zákaz vstupu.  Za škody způsobené domácím mazlíčkem zodpovídá jeho majitel a hotel si vyhrazuje právo na náhradu škody.

Příplatek za mazlíčka je Kč 150/den (do 4kg) a 250 Kč(nad 4kg)

Večeře

Večeře se skládá z tříchodového menu (polévka, hlavní chod, dezert). Vaříme poctivou domácí českou kuchyni a pečeme si vlastní moučníky.

Cena za večeři:

 • Dospělá osoba – 180 Kč/večeře
 • Dítě 3-12 let – 150 Kč/večeře

*** Strava: Dítě bez lůžka do 2,99 let bez nároku na lůžko.(Buď spí s rodiči na posteli, nebo je v dětské postýlce.)Příplatek za stravu je Kč 100,-/dítě/den.

Sauna

Privátní finská sauna, kterou si lze rezervovat v rezervačním archu na recepci. Cena je 300Kč / hodinu / sauna. Daný čas je rezervován pouze pro daný pokoj/skupinu.

Speciální nabídky – Pension Horalka

Speciální nabídka

Speciální nabídka

Zajištění kompletního svatebního servisu, včetně oddávajícího,květinové výzdoby, přípravy svatební tabule, rautu, zajištění svatebního dortu i ubytování pro svatebčany.

Speciální nabídka

Speciální nabídka

Zajištění kompletního svatebního servisu, včetně oddávajícího,květinové výzdoby, přípravy svatební tabule, rautu, zajištění svatebního dortu i ubytování pro svatebčany.

Speciální nabídka

Speciální nabídka

Zajištění kompletního svatebního servisu, včetně oddávajícího,květinové výzdoby, přípravy svatební tabule, rautu, zajištění svatebního dortu i ubytování pro svatebčany.